Biżuteria: błękitny zegarek Calatrava Patek Philippe

Zobacz moją opinię na temat cashbacku oraz zakupów w Cancri Jewelry.

Firma Patek Philippe zaprezentowała nową wersję kultowego zegarka Calatrava w bardzo artystycznej wersji. Legendarny model, który po raz pierwszy pojawił się w 1932 roku i był inspirowany zasadami Bauhausu (nie ma związku z ikoną hiszpańskiego architekta), teraz zyskał obudowę z białego złota i cenne ozdoby w postaci szafirów i diamentów.

Punktem wyjścia jest błękitny kolor, który został podkreślony przez obfite rozproszenie kamieni oraz tarczę z masy perłowej z ręcznie grawerowanym motywem piór. Podobny wzór zdobi dłonie. Pasek jest wykonany ze szczotkowanej skóry aligatora, która doskonale uzupełnia całą niebieską kolorystykę zegarka.

Od kwietnia wszystkie zegarki Patek Philippe będzie można kupić w Internecie na stronie Mercury. To dzieło sztuki jubilerskiej niedawno dotarło do Moskwy i będzie dostępne na stronie internetowej z dnia na dzień. Nowy model w kolorze błękitu nieba można jednak zamówić już dziś – wystarczy zostawić zgłoszenie telefoniczne pod numerem 8 800 7000 800. Zegarek zostanie dostarczony do domu klienta po dokonaniu 100% przedpłaty. Oprócz niebieskiej wersji Calatrava można kupić także model w kolorze szlachetnego różu, który pojawił się w 2017 roku.

Rate article