Chanel wprowadza na rynek trzy wersje kultowego zegarka z okazji 20. rocznicy modelu J12

Zobacz moją opinię na temat cashbacku oraz zakupów w Cancri Jewelry.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2000 roku model Chanel J12, najpierw w kolorze czarnym, a następnie trzy lata później w wersji z białą ceramiką, stał się legendą – która dziewczyna nie marzyła o tym, by nosić ten upragniony model na nadgarstku? Z okazji 20. rocznicy powstania J12 – jak ten czas szybko leci! – Dom mody wypuścił na rynek trzy nowe zegarki, wszystkie w limitowanych edycjach.

Jeśli należysz do osób, które nigdy nie mogą się zdecydować między czernią a bielą, wybierz model J12 Paradoxe. W super wytrzymałej ceramicznej obudowie w dwóch kontrastujących kolorach umieszczono automatyczny mechanizm z 70-godzinną rezerwą mocy. Model ten ma klasyczną ramkę o średnicy 38 milimetrów.

W Chanel nie zapominają o odwiecznej prawdzie: diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny. Drugą nowością jest model J12 Paradoxe Diamonds, wyprodukowany w liczbie zaledwie 20 sztuk na całym świecie. W ramce z 18-karatowego białego złota znajduje się 40 diamentów o szlifie bagietkowym. Ponadto 21 błyszczących diamentów jest inkrustowanych na ramce, a kolejny diament zdobi koronę.

J12 Paradoxe Diamonds

Francuski dom mody pozostawił model J12 X-ray na osłodę i jest to zegarek, o który naprawdę trzeba będzie powalczyć, ponieważ na rynku dostępnych będzie tylko 12 sztuk. Tym razem Chanel postanowiła zrezygnować z kolorów na rzecz przezroczystego szafirowego kryształu, który jest nieskazitelny w swojej prostocie. Ale nawet diamenty o szlifie bagietkowym można znaleźć na ramce.

J12 X-ray
Rate article