Embrace: nowa kolekcja biżuterii Dzhanelli

Zobacz moją opinię na temat cashbacku oraz zakupów w Cancri Jewelry.

Kolekcja kapsułowa Embrace jest pierwszą próbką w segmencie biżuterii modowej dla Diane Gianelli, znanej ze swojej biżuterii fantastycznej i kolekcjonerskiej. Inicjatywa należy do sklepu z biżuterią designerską Poison Drop, którego zespół podkreśla, że w każdej szkatułce z biżuterią ważne jest hasło „piękna, spektakularna, ale w przystępnej cenie”. Pracownie Dzhanelli Jewellery radziły sobie z tym najlepiej jak potrafiły.

„Minimalizm w biżuterii upraszcza stylizację, ale komplikuje postrzeganie. Stworzyłam kolekcję codzienną, z której elementy mogą stać się lakonicznymi talizmanami, małymi błyszczącymi przypomnieniami o miłości do samej siebie” – mówi Dzhanelli. – 'Patrzysz na swoją rękę, a tam jest pierścień z kilkoma zakrętami, który mocno okala twój palec. To taki znak „kocham siebie”. Myślę, że wszyscy naprawdę tego potrzebujemy.

Kolekcja Embrace została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy mógł dobrać sobie biżuterię. Paleta brokatów to granaty i diamenty, uzupełnione cyrkoniami sześciennymi, które zostały oddzielnie odlane, co rzadko zdarza się w przypadku tego materiału. „Nie chcieliśmy oszczędzać. Postawiłem sobie za cel artystyczny zabawę ze światłem. Objętości i dynamiki cyrkonu sześciennego nie da się osiągnąć bez perfekcyjnego cięcia” – wyjaśnia Diane Gianelli. – Porządna biżuteria nie musi się błyszczeć. Musi błyszczeć: musi się mienić, iskrzyć i mienić, aby reagować na ruch.

Rate article