Końskie kolczyki Chloé – tego właśnie potrzebują Twoje uszy tej wiosny

Zobacz moją opinię na temat cashbacku oraz zakupów w Cancri Jewelry.

Dyrektor kreatywna projektantki, Natasha Ramsay-Levy, wie, jak zaskoczyć fashionistki. W swojej wiosenno-letniej kolekcji projektantka wykorzystała konie jako podstawę – pojawiły się one zarówno na kurtkach, jak i spodniach, które już zagościły w szafach największych modowych influencerek, od Yasmin Sewell po Leandrę Medine. Fantazja Ramsaya-Levy’ego na tym się nie kończyła. Projektant zaproponował dziewczynkom kolczyki stylizowane na starożytne amulety w kształcie dłoni z koralowca.

Są one noszone w południowej Europie od kilku tysięcy lat – ostatni raz były popularne za panowania królowej Wiktorii. Zwyczajem jest nadawanie tym wisiorkom jakiegoś wzruszającego symbolu. Róża, serce, kwiat lub zabawka. Ta ostatnia opcja została wybrana przez Chloé, aby połączyć niezwykłą dekorację z głównym motywem kolekcji. Każda z rąk w kolorze koralowym (wykonanych z żywicy jubilerskiej) trzyma drewnianego konika-zabawkę. Absolutnie urocza w swojej naiwności.

W przeciwieństwie do kostiumu kucyka, kolczyki nie zdążyły jeszcze zalać modowych Instagramów. Uwzględnij biżuterię na swojej liście życzeń i wybierz się na zakupy. To idealny zakup na wiosnę.

Rate article