Cancri Jewelry opinie o firmie jubilerskiej. Wrażenia z zakupów. Cala prawda o cashback.

Cancri Jewelry

Być może słyszeliście już o międzynarodowej marce biżuterii Cancri Jewelry. Wyróżnia ta firmę unikalna strategia marketingowa – zwiększony zwrot gotówki za zakup biżuterii.

Co jest w tym wyjątkowego? Zniżki i cashback są powszechne w każdym sklepie.

Ale w tym przypadku mówimy o 260% cashback!

Tak, nie tylko otrzymujesz z powrotem 100% wartości produktu, ale także dodatkowo 160%. Innymi słowy – kupując za 100 dolarów, w ciągu roku stracisz 260 dolarów.

Ale to jest oszustwo! – Czytelnik powie.

W tym artykule wykorzystam moje doświadczenie, aby pokazać Ci wszystkie możliwości i wszystkie zagrożenia związane z kupowaniem biżuterii w Cancri Jewelri. Poświęcając zaledwie 20 minut swojego czasu na przeczytanie tego artykułu, możesz osiągnąć imponujący dodatkowy dochód.

O firmie Cancri Jewelry

Cancri Jewelry to międzynarodowa sieć sklepów jubilerskich. Główna siedziba znajduje się w Turcji (w Stambule), a sklepy zostały już otwarte w wielu miastach w Turcji, Hiszpanii i Francji. W latach 2021-2023 planowane jest otwarcie kolejnych sklepów w 18 krajach europejskich i azjatyckich. Wszystkie sklepy zlokalizowane są w prestiżowych miejscach, prezentując tysiące sztuk luksusowej biżuterii autorskiej ze złota i diamentów, której jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. Zobacz opinie top menedżera firmy, Jima Kramera, na temat ambitnych planów Cancri Jewelry.

Rejestrując się za pomocą mojego linku, automatycznie otrzymasz +20% do swojego zakupu!

Zdjęcie z witryny sklepu Cancri Jewelry

Skąd pochodzą pieniądze na wypłatę tak wysokiego cashbacku?

Na oficjalnej stronie internetowej Cancri Jewelry znajduje się informacja: „Średnia marża na biżuterię w sklepie wynosi 300%. Kiedy kupujesz u nas biżuterię za 50€, inwestujemy te pieniądze w produkcję. W rezultacie za tę kwotę produkujemy 3 nowe egzemplarze, które sprzedajemy nowym klientom. Jako bonus do zysków, jakie osiąga firma, otrzymujesz cashback”.

Wszyscy wiedzą, że marki jubilerskie stosują marże od 3000% do 1000%, co pozwala im osiągać ogromne zyski. To właśnie dzięki tej wysokiej marży większość firm jubilerskich na całym świecie jest w stanie udzielać klientom rabatów w wysokości 20, 50, a nawet 70%. Cancri Jewelry wybrało własną strategię: fakt, że firma dzieli się większością zysków z partnerami i stałymi klientami, nie wydając pieniędzy na reklamę, sprawia, że marka jest bardziej rozpoznawalna. Szybkiego wzrostu sprzedaży mogą jej pozazdrościć nawet znani liderzy rynku jubilerskiego.

Jakie nagrody otrzymują klienci?

Cancri Jewelry posiada prosty system premiowania klientów. Wszyscy klienci otrzymają w ciągu roku:

  • 6% tygodniowo lub 312% w skali roku za zakup karty upominkowej;
  • 3,5% tygodniowo lub 182% rocznie za zakup złotej biżuterii;
  • 5% tygodniowo lub 260% rocznie za zakup biżuterii diamentowej;

Nagrody dla współpracowników

Aktywni klienci Cancri Jewelry mogą uzyskać dodatkowy dochód, polecając markę biżuterii swoim znajomym. Aby zostać partnerem, należy się zarejestrować, dokonać zakupu o wartości od 100€ i zaprosić jednego lub więcej nowych klientów poprzez swój link referencyjny. Partnerzy otrzymują od 5% do 20% wszystkich zakupów dokonanych przez ich znajomych. Procenty płatności zależą od obrotu. Wszystkie informacje o zaproszonych partnerach, obrotach i płatnościach można przeglądać w wygodnym gabinecie osobistym. Konto osobiste Cancri zasługuje tylko i wyłącznie na najlepsze oceny. Wszystko jest wygodne i intuicyjne.

Promocje w Cancri Jewellery

Firma jubilerska regularnie organizuje promocje i losowania dla swoich klientów i partnerów. Na przykład już teraz przy zakupie biżuterii lub certyfikatów każdy kupujący otrzymuje od razu +20% do zakupów, a w przyszłości dodatkowo cashback od tej kwoty.

W przyszłości będą organizowane loterie, w których do wygrania będą wartościowe prezenty, pakiety wakacyjne i samochody!

Jak zostać klientem Cancri Jewelry?

Przejdź na stronę rejestracji w Cancri Jewelry. Rejestracja jest bezpłatna, tak jak w zwykłym sklepie internetowym: wpisz swój numer telefonu, na który otrzymasz SMS z potwierdzeniem, imię i nazwisko, wymyśl hasło i powtórz je dwukrotnie. Wygenerowany sześciocyfrowy kod w polu ze strzałką należy pozostawić bez zmian. To wszystko!

Co to jest Karta Rezerwacyjna (Booking Card)?


Karta Rezerwacyjna (Booking Card) to zarezerwowany zakup. Mówiąc prościej, jest to bon podarunkowy, taki jak w każdym innym salonie jubilerskim czy kosmetycznym. Certyfikat jest ważny przez 3 lata i można go wymienić na biżuterię w dowolnym sklepie tej sieci jubilerskiej.

Cashback przy zakupie certyfikatu wynosi 6% tygodniowo lub 312% rocznie.

Główną cechą Karty Rezerwacyjnej jest to, że po jej „wykupieniu” nadal będziesz otrzymywać cashback zgodnie z umową, ale w mniejszej wysokości: jeśli wymieniasz certyfikat na diamenty, to jest to 5%

tygodniowo, jeśli na złoto, to jest to 3,5%.

Jeśli w Twoim mieście nie ma jeszcze sklepu Cancri Jewelry, możesz kupić online tylko Kartę Rezerwacyjną za pomocą zwykłej karty bankowej lub korzystając z nowoczesnych systemów płatności AdvCash, Perfect Money.

Możesz otrzymywać cotygodniowe płatności na swoją kartę bankową w EUR lub w USDT na dowolny z Twoich e-portfeli, które obsługują ERC-20 lub TRC-20.

Wymieniać certyfikaty na produkty można już teraz w sklepach sieci w Turcji, Hiszpanii, Francji, a w najbliższej przyszłości w kolejnych 18 krajach Europy i Azji.

Rejestrując się za pomocą mojego linku, automatycznie otrzymasz +20% do swojego zakupu!

Opinie Cancri Jewelry

Od razu chcę powiedzieć, że powinieneś być bardzo ostrożny z wszelkiego rodzaju opiniami, ponieważ większość z nich jest pisana przez copywriterów na zamówienie. Pozytywne recenzje mogą być napisane przez pracowników, a negatywne komentarze mogą być pozostawione przez konkurencję.

Opinie klientów Cancri Jewelry

Wśród recenzji zamieszczonych w sieci można znaleźć wiele komentarzy prawdziwych klientów firmy Cancri Jewelry. Recenzje są pozostawiane przez osoby z różnych krajów, materiały wideo pokazują prawdziwych nabywców w sklepach, recenzje kont osobistych i zrzuty ekranów potwierdzają otrzymane płatności.

O negatywnych opiniach

O tym, kto i dlaczego zostawia negatywne opinie w Internecie, możemy napisać osobny artykuł. W skrócie, negatywne opinie o Cancri Jewelry powstają na zlecenie konkurencji, stron z opiniami które nagłaśniają trendowe zapytania do wyszukiwarki, odsyłaczy MLM, które wciągają ludzi w podejrzane projekty inwestycyjne i piramidy finansowe.

Moje doświadczenie z zakupami w Cancri Jewelry

O firmie Cancri Jewelry dowiedziałam się jeszcze w maju 2021 roku od moich przyjaciół, jubilerów z Turcji. Wiosną 2021 r. firma rozpoczęła zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową, o której do dziś mówią z zazdrością wszyscy tureccy jubilerzy. Turcja jest małym krajem i każdy wie o każdym. Moi przyjaciele doradzili mi, żebym został partnerem w tym obiecującym projekcie, ponieważ kontaktują się z pracownikami sklepów Cancri i znają szerokie plany właścicieli sieci.

Obejrzyj otwarcie sklepu Cancri Jewelry w Stambule

Kupiłem certyfikaty (kilka zakupów na kwotę 500 euro), które jesienią zostały już całkowicie spłacone, a teraz otrzymuję dochód netto.

Zamieściłem kilka artykułów na temat projektu Cancri Jewelry i mam już własną sieć współpracowników oraz poziom lidera. Dlatego każdy, kto zarejestruje się w Cancri Jewelry przez mój link partnerski, otrzyma automatycznie +30% do swoich zakupów natychmiast, a także otrzyma cashback od tej kwoty w przyszłości. Kliknij na mój link.

Byłem już w Turcji, przekonałem się o wysokiej jakości biżuterii z Cancri Jewelry i zrealizowałem certyfikaty.

Ryzyko związane z Cancri Jewelri

Zakupy biżuterii w Cancri Jewelri są całkowicie bezpieczne. Przecież kupując biżuterię w sklepie, od razu zabierasz ją ze sobą.

Jedyne ryzyko polega na tym, że nie otrzymasz pełnego cashbacku. Cashback jest dodatkowym bonusem, częścią zysków firmy, jeśli dochody firmy spadną również spadnie wypłata cashback.

Ale, jeszcze raz przypominam, że zakupiona biżuteria zostaje z Tobą natychmiast po zakupie, a otrzymanie nawet części tak dużego cashbacku jest już imponującym bonusem.

Zgodnie z warunkami umowy, nabywcy produktów i certyfikatów w ciągu trzech miesięcy już w całości zwracają na swoje karty bankowe ich pełną wartość! A już wszystkie kolejne wpłaty będą przeznaczane na zysk!

Uważam, że korzyści z cashback od Cancri Jewelry znacznie przewyższają ewentualne ryzyko.

Aby czuć się jak najbardziej pewnie, postaraj się kupić biżuterię, a jeśli kupisz bon podarunkowy zrealizuj go jak najszybciej.

Rejestrując się za pomocą mojego linku, automatycznie otrzymasz +20% do swojego zakupu!

Rate article