Niezwykłe cenne zegarki Chopard

Zobacz moją opinię na temat cashbacku oraz zakupów w Cancri Jewelry.

Lwia część kanonów sztuki jubilerskiej ukształtowała się na przełomie XIX i XX wieku. Biżuteria pierwszego rzędu zawsze była postrzegana przez swoich klientów, właścicieli i twórców jako coś wiecznego, dlatego przez dobre sto lat tylko nieliczni jubilerzy eksperymentowali z najdroższymi kamieniami. Obecnie coraz więcej Domów Jubilerskich ma odwagę występować w gatunku nowoczesnej (a nawet najnowszej) wysokiej sztuki jubilerskiej.

Chopard jest szczególnie odważny. Caroline Scheufele, współprezes i dyrektor kreatywny tego domu jubilerskiego i zegarmistrzowskiego, bardzo lubi duże opale pierwszej klasy, ale nie boi się otaczać ich wzorami z tytanu i kamieni półszlachetnych. Innym (udanym) eksperymentem jest luksusowy zegarek, który skrywa tajemnicę. Istnieje w jednym egzemplarzu, spędził kilka dni na nadgarstku twórcy podczas wystawy Baselworld i jest gotowy, aby uszczęśliwić nowego właściciela.

Zadbano również o miłośników opali, którzy wciąż nie są gotowi zrezygnować z klasycznych rozwiązań (lub po prostu chcą nosić swoje ulubione kamienie nie tylko na czerwonym dywanie czy podczas uroczystej nocy). Do wyboru jest owalna lub okrągła wersja zegarka z opalową tarczą i maskownicą z diamentami o masie całego karata!

Rate article