Wisiorki i piosenki: nowa kolekcja Annoushka

Zobacz moją opinię na temat cashbacku oraz zakupów w Cancri Jewelry.

Suzy, żona Nicka Cave’a – jednego z najwybitniejszych rockmanów naszych czasów – kilka lat temu zdobyła markę The Vampire’s Wife. Londyńskie fashionistki po ciemniejszej stronie mocy natychmiast kupiły sobie dwie lub trzy sukienki, które okazały się idealną suknią wieczorową dla dziewczyny, której bliskie są wartości Heleny Bonham Carter i Kate Middleton jednocześnie. Do biżuterii taki klient odnosi się, jak rozumiecie, z szacunkiem. W sezonie wiosennym Susie Cave połączyła siły z renomowanym londyńskim jubilerem Annoushka Dukas.

Trzeba przyznać, że żony gwiazd rocka są w większości przypadków zagorzałymi fankami twórczości swoich małżonków. Tak więc pierwszy zbiór The Vampire’s Vife + Annoushka jest poświęcony piosenkom Nicka Cave’a, którego Susie szczególnie lubi. Spoiler: tak, jest też duet z Kylie Minogue. Jak go nie kochać?

Krwawa – no jasne, że tak! – Kilkanaście wisiorków można zebrać na jednej bransoletce lub rozłożyć na wisiorki i kolczyki. Godny polecenia wybór, w dyplomatyczny sposób poruszający wszystkie okresy twórczości legendarnego męża. Stylistyka wisiorków-amuletów i wisiorków-pamiątek jest w stu procentach poprawna (wiktoriański nastrój Annoushki jest stabilny), ale łatwo odczytać aluzje do twórczości Nicka Cave’a. A jeśli z jakichś powodów nie jesteś z nim zaznajomiony, posłuchaj ulubionej piosenki autora tego materiału.

Rate article